Koupelna pro malé

Co by v ní nemělo chybět?
Pokud zařizujete koupelnu, máte možnost vytvořit i dětskou verzi. Malé umyvadlo umožní Vašemu dítěti naučit se hygieně co možná nejdříve. Na trhu je velké množství dětských umyvadel, na kterých se designeři opravdu vyřádili. Koho by nebavilo mýt si ruce u umyvadla ve tvaru míče?
hračky na vaně
Také učení na záchod bude s nízkým dětským záchodem mnohem jednodušší. K vaně můžete pořídit koupelnový závěs s dětskou tématikou, to ocení především stydlivější děti, které mají rádi své soukromí. Nezapomeňte pověsit ručníky také do úrovně dětských ručiček. Uvidíte, že budete nadšeni, jak samostatné začne Vaše dítko být. Pokud máte možnost koupelnu pouze upravit, nezapomeňte pořídit dětskou stoličku, která mu pomůže např. při vstupu do vany.
batole ve vaně
Bezpečnost především
Začít byste měli především tím, aby koupelna byla pro dětičky bezpečná. Protiskluzová podložka do vany a před ní je úplný základ, bez kterého se malá koupelna neobejde. Také dejte pozor na zásuvky, raději je zakryjte vhodnými záslepkami. Vanu opatřete madlem, ať se dětem lépe vylézá. Dítko můžete potěšit hračkami do vany, ale také si dopředu rozmyslete, jestli jsou do vody vhodné. Mýdla, šampony, ale i houbičky na mytí by měli mít své místo v horní části.
čistit si zuby
Proč je dobré jí mít?
Možná si říkáte, k čemu investovat do dětské koupelny, vždyť by měla postačit klasická. To je samozřejmě pravda, ale pokud chcete, aby mělo Vaše dítko kladný vztah jak k ranní, tak k večerní hygieně, je právě toto ideální cesta. Koupelna pro děti svou barevnosti a různými vychytávkami učaruje prostě každému. Možná se přistihnete, že i Vy se do ní těšíte více. Nic nedokáže tak dítěti zvednout náladu po ránu jako barevná koupelna doplněná dětskými postavičkami. Koupání a čištění zubů už nemusí být jen povinnost, ale hlavně radost. děti může být ideálním pomocníkem i pro Vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in <a href="https://www.aizol.cz/category/domov/" rel="category tag">Domov</a>