Stres sexu nepomáhá


Určitě to znáte. Jste unavení z práce, doma se musíte věnovat dětem, partnerce, musíte pečovat o domácnost, někdy se přidají další problémy třeba v rodině nebo se zdravím, a přesto všechno musí každý nějak fungovat dál. Když se problémy kupí jeden na druhý, nemají lidé logicky chuť na sex. Jenže pokud to trvá moc dlouho, může to mít negativní dopad na celý vztah. Proto je nutné si povinnosti rozumně rozdělit a vzájemně si být oporou, protože kvalita vztahu má vliv na kvalitu sexu a naopak.

muž a žena

Dříve bylo spíše výjimkou že i lidé v důchodu udržovali intimní vztah a užívali si sex. Dnes je naopak běžné že i lidé po sedmdesátce žijí aktivním sexuálním životem. Je jasné že ve většině případů to nebude bez příprav, ale důležité je si umět poradit a neházet sex za hlavu jen kvůli věku. Má totiž velice příznivý vliv na duševní zdraví i na fyzičku. A pokud vám zdraví neumožňuje sportovat jako dřív, je sex ideálním pohybem – vhodných poloh, které člověk zvládne i ve vyšším věku, je více než dost.

Brání vám erekce?
Zatímco ženy se se vyšujícím se věkem potýkají s vaginální suchostí, muži ztrácí erekci. Na tu má vlvi nejen životospráva a duševní pohoda, ale i zdravotní stav. S přibývajícím věkem klesá v těle hladina testosteronu, což může být jednou z příčin nefunkční a krátkodobé erekce. Vyřešit ji lze buď viagrou, kterou vám předepíše váš urolog, a nebo volně prodejnými doplňky stravy.

doplněk stravy

Mezi ně se řadí například kamagra, která má velice podobné složení jako zmiňované modré tabletky, ale nemá tolik vedlejších účinků a je volně dostupná. Začali ji užívat muži, kteří u sebe pozorovali problémy s erekcí, a za pár týdnů už pozorovali první výsledky. Jestli máte problém dosáhnout erekce, je právě tento přípravek vhodným řešením. Vždycky byste ale neměli zapomínat na prohlídku u lékaře, který vyloučí vážně onemocnění.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/business/" rel="category tag">Business</a>