Využijte úvěr, který vám dává svobodu

Už máte dost všech těch podmínek, které vám každý den ve všech bankách servírují na podnosu? Už nechcete slyšet žádné další výmluvy nebo kritéria, proč vám nemohou poskytnout úvěr? Dopadli jste přesně takto? V tom případě ještě není pozdě, abyste si začali dělat starosti. Využít totiž můžete nebankovního sektoru, který vám zajistí stejně výhodné podmínky, jako je tomu v případě bankovních institucí.
nový domov

A. Nebankovní úvěry jsou v posledních letech velice populární. Zejména proto, že musíte ručit jenom nemovitostí, což je jedinou podmínkou tohoto typu úvěru. Nemusíte mít dokonce ani čistý registr, a nevadí dokonce ani exekuce. Peníze navíc můžete použít podle svého vlastního uvážení a nemusíte dokládat žádné doklady ani faktury, takže je úplně jedno, jak s penězi naložíte. Tento typ úvěru pro běžné spotřebitele, čili se nazývá spotřebitelský, najdete u nás pod názvem nebankovní hypotéka.

B. V případě podnikatelského úvěru však peníze musí putovat zpátky do podnikání. Podnikatelské úvěry si totiž mohou sjednat pouze podnikatelé nebo firmy a to za účelem, aby s financemi získanými z úvěru, mohli pokrýt náklady ve firmě. Ovšem můžete s nimi ve firmě zaplatit cokoliv i běžné měsíční výdaje, nákup strojů, nemovitostí, pokrýt s nimi dluhy na sociálním a zdravotním, doplatit daně, vyplatit faktury, vymanit se z jiných dluhů nebo exekucí a spoustu dalšího. S takovými penězi se zkrátka a dobře hradí veškeré potřeby ve firmě. A právě nebankovní americká hypotéka spadá do tohoto typu úvěru, čili se jedná o podnikatelský úvěr.
plešatý podnikatel

Peníze snadno a rychle

Přitom získání úvěru a vyplacení peněz je tak snadné a rychlé. Nemusíte čekat dlouhé měsíce. Peníze se dají vyplatit i za 24 hodin. Jakmile poskytnete potřebné dokumenty, vše může začít. Předem nic neplatíte. Ručíte samozřejmě nemovitostí a z její hodnoty můžete získat až 70%. Poté už se pouze splácí měsíční splátky. Doba splácení se může pohybovat od jednoho roku až třeba po třicet let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in <a href="https://www.aizol.cz/ekonomika/" rel="category tag">Ekonomika</a>