Víte, jak přejít z podnájmu do vlastního bydlení?

Bydlíte v podnájmu? Pak s velkou pravděpodobností pomýšlíte na to, abyste si mohli časem pořídit vlastní bydlení. Lidí, kterým život v podnájmu vyhovuje, není až tak mnoho, a většina považuje podnájem pouze jako nouzové řešení situace, kdy si nemohou dovolit nic lepšího.

Koupit si byt anebo dům je finančně nákladné. Hodně nákladné. I ten nejmenší byt vás vyjde na více než milión korun, a pokud mluvíme o vlastním domě, jedná se o otázku minimálně tří miliónů, ale spíše mnohem více peněz. Takže jen málokdo se v takové situaci obejde bez hypotéky. A co je ještě horší, ani na potřebnou hypotéku většina lidí kvůli přísným pravidlům nedosáhne.

cihlovy domecek

Otázka je, zda je horší takovou hypotéku mít, anebo ji nezískat. Když vám hypotéka umožní dosáhnout na vlastní bydlení, tak se to jistě vyplatí, neboť získáte hodnotu v podobě nemovitosti, jejíž cena není zanedbatelná. Na druhou stranu, i malá hypotéka je poměrně riziková, neboť nikdy není zcela jisté, zda ji zvládnete splácet, a zda o svůj majetek nakonec nepřijdete. A i když pomineme riziko, je zde ještě něco – stále budete muset myslet na to, že vás tíží dluh.

Takže nejlepší je pořídit si takovou nemovitost, u které se obejdete bez hypotéky – takovou, na kterou dosáhnete jen s pomocí vlastních úspor, a pokud žádné nemáte, tak pouze s malým krátkodobým úvěrem.

Zdá se vám něco takového nemožné? Ale není! Jsou tady skvělé mobilní domy, které už pomohly splnit velký životní sen celé řadě lidí. Díky jejich nízké ceně jsou opravdu dobře dostupné – vždyť jaké jiné bydlení můžete mít už za jeden milion korun?

hypotéka splatnost

A rozhodně se nemusíte bát, že by se jednalo o nějakou přílišnou alternativu, třeba jako je život v maringotce. Přestože tyto stavby postrádají pevné základy spojené se zemí, tak jejich vzhled je poměrně tradiční, a pokud jde o interiér, tak ten je k nerozeznání od běžného menšího panelového bytu. Jenže tenhle byt bude stát na samostatném pozemku. Podívejte se na aktuality o mobilních domech http://www.top-mobilnidomy.cz/aktuality/a uvidíte!

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>