Úniková místnost Pardubice aneb i ve městě perníku lze uniknout

Jedná se o fyzickou a velmi dobrodružnou zábavu v podobě hry, kdy určitý počet lidí je uzavřen v místnosti s dalšími účastníky hry. Vše spočívá v tom, že nejprve je zapotřebí se dobře zorientovat v daném prostoru, poté najít stopy a veškeré indicie, vyřešit sérii hádanek a poté uniknout z místnosti ve stanoveném čase.

Nahlédnutí do historie aneb kde a jak vznikla tato hra

Tento druh zábavy pochází z počítačové hry. Nicméně zcela první úniková hra byla před jedenácti lety vytvořena v Japonsku. Od té doby začalo postupné rozšiřování po většině kontinentů. Největší celosvětová síť únikové hry má více jak 200 poboček, které operují ve světových metropolích.

pěsti přátel

Výskyt hry v České republice aneb kde si lze zahrát?

U nás lze se shledat hned s několika desítkami únikových her. Zejména se jedná o všechna větší města. Nejedná se jen o Ostravu, Brno či Prahu, ale řadí se sem do výčtu i úniková místnost Pardubice.

Kdo hledá, najde…

Pro všechny milovníky zábavy a různých záhad je úniková místnost Pardubice moderní hrou, která vás zajisté překvapí a zaujme, neboť veškeré záhady je třeba vyřešit prostřednictvím logických hádanek. Nápomocné budou skryté nápovědy, které tak vám pomohou k odhalení kódu k zámku nebo najít cestu ke skrýši, kde bude hledaný předmět.

Vše probíhá ve skupině dvou až pěti osob. Tento tým si sestavíte sami z přátel, příbuzných či z kolegů. Celkový časový limit pro hru je sedmdesát pět minut. K dispozici je možnost i vyzkoušet jiné hry, kdy tak budete mít možnost pojmout svět trochu jinak, tj. z jiné stránky a zapojíte tak maximálně i svůj mozek.

týmová práce

Vliv hry na jedince

Tento druh zábavy je vhodný pro každého. Je zcela zbytečné se obávat, jak rychle se bude dařit vyřešit hádanky, co si o vás budou myslet druzí apod. Veškeré pochybnosti jsou naprosto zbytečné. Naopak si užijete spoustu netradiční zábavy, procvičíte své vědomostní dovednosti i logické myšlení.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/auto-moto/" rel="category tag">Auto moto </a>