Toužíte po větším bydlení, ale nikdo vám nechce půjčit

Mnozí z nás tu situaci znají. Rodina se vám rozrůstá a tlačí vás malý byt. Nic nového pod sluncem. Prostě jakmile se v rodině objeví první potomek, tak začínáte zjišťovat, že byt, který byl doposud tak akorát, a který vám dispozičně tak akorát vyhovoval, je vám najednou malý, už se v něm nejste schopni uskromnit tak jako dříve a narůstá počet věcí, které nemáte kam uložit. A co teprve, když po prvním dítěti přijde na svět to druhé, to už vaše stávající bydlení doslova praská ve švech a je vám naprosto jasné, že se budete muset přestěhovat, neboť takto už to dál nejde.

na prodej

Jenže otázka zní kam? Jedna věc je ta, že vaše rodina potřebuje více prostoru, a druhá věc je, že díky dětem je jeden z partnerů na rodičovské dovolené, a tudíž má nižší příjem. A to je přesně situace, která se velice špatně řeší, neboť když máte omezený příjem, tak vám žádná banka nechce půjčit, tím spíše, pokud se vám někdy v minulosti stalo, že jste získali záznam v registru dlužníků.

puzzle

Ale nemusíte zoufat, neboť i takové situace mají dnes řešení. A tím řešením je pro vás americká hypotéka bez registru, kterou poskytuje nebankovní společnost, která se nezajímá o vaše vroubky z minulosti. Jako zástava jí bohatě stačí vás stávající byt, oproti kterému můžete získat potřebnou půjčku na své nové bydlení. Takže už se nemusíte zbytečně stresovat z toho, že vaše čtyřčlenná rodina žije nacpaná v jednopokojovém bytě, a můžete se v klidu poohlédnout po něčem, co vám bude dispozičně lépe vyhovovat. A až najdete, co hledáte, tak můžete požádat o půjčku, kterou získáte obratem ruky už za jeden den, což je rychlost, které žádná banka nemůže konkurovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in <a href="https://www.aizol.cz/ekonomika/" rel="category tag">Ekonomika</a>