Stěhování v Děčíně bez karambolů

Stěhovací firmy jsou obvykle pojištěné, tato činnost přináší celou řadu nebezpečných situací, při nichž mže dojít k poškození či zničení hmotného majetku, Některým z nich však můžete předejít včasnými zásahy a zdravým selským rozumem.

kočka v krabici

Zabraňte při stěhování karambolům

Protržené dno krabic – papírový karton snese opravdu hodně, ale ne všechno. Jeho protržení raději předejděte včas, krabice nepřetěžujte a plňte je tak, aby vážily maximálně zhruba mezi deseti a patnácti kilogramy. Máte-li o kvalitě kartonu pochybnosti, převazujte tyto krabice dvojitým motouzem. A na protilehlých stranách krabic si vyřízněte malé otvory pro prsty rukou, budou se vám i stěhovákům lépe přenášet.

Odřené dveře a rozbité skleněné výplně – poškodit dveře a jejich výplň je při stěhování Děčín stehovani-mamut.cz docela snadné, stačí lehký neočekávaný průvan nebo zakopnutí o práh a je to. Dveře raději vysazujte, a pokud je to problém, důkladně je zajistěte proti pohybu a ponechte je otevřené. Informujte také sousedy v případě vchodových dveří do bytového domu, že je ponecháte po dobu vynášení věcí otevřené a zajištěné.

zámek v Děčíně

Poškozená podlaha – při přenášení věcí z místa na místo vždy nejvíce trpí podlahová krytina. Pokud vám na ni opravdu záleží, postarejte se o to, aby nepřišla k úhoně. Týká se to hlavně podlahy neodnímatelné, jako jsou plovoucí laminátové desky, dlažba nebo vinyl a některé (přilepené) koberce. Tehdy se vyplatí na podlahu položit a důkladně zajistit např. kartonovou lepenku nebo bublinkovou fólii, a to tak, abyste o ní nezakopávali.

Problémy s parkováním – nedostatek parkovacích míst může vyústit v dopravní zácpu či poškození vozidla ve snaze „vecpat“ se do malého prostoru. Někdy je dokonce nutné zajít na městský odbor dopravy a požádat o placenou výjimku. Myslete na to zavčasu, ať se pak zbytečně nestresujete.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/business/" rel="category tag">Business</a>