Skvělý pomocník pro úpravu bazénové vody

S pořízením bazénu je potřeba si pořídit i nějaké to bazénové příslušenství, které Vám ulehčí péči o celé bazénové zařízení a hlavně o bazénovou vodu. Každý z Vás jistě dobře ví, jak je důležité udržovat vysokou kvalitu bazénové vody, aby byla vhodná ke koupání a neproháněly se v ní bakterie a mikroby a nerostly řasy. K tomu Vám poslouží chlorové přípravky z naší nabídky. Pokud ovšem budete chtít používat tyto přípravky v tabletové formě, tak jistě oceníte nepostradatelného pomocníka, kterým je kvalitní plovák.
Bazénový plovák je velmi důležitou pomůckou, pokud chcete ošetřovat bazénovou vodu za pomocí tabletových přípravků, protože tablety nemůžete jen tak vhodit do vody a nechat rozpouštět. Za prvé by Vám mohly poškodit dno bazénu a za druhé se účinná látka z těchto tablet nedostane do celého bazénového zařízení. To znamená, že by se rozpustila pouze lokálně, tedy na jednom místě a zbytek bazénu by nebyl dostatečně ošetřen.
Právě proto se tablety vkládají do plováku, který zajistí, že se účinné látky z tablet dostanou do celého bazénového zařízení. Díky jeho plynulému pohybu po vodní hladině se nemůže stát, že by se tablety rozpouštěly jen lokálně, ale dostanou se do každého koutu bazénu. Nemusíte se ničeho obávat, protože námi nabízené produkty jsou vhodné pro jakoukoliv velikost a druh tablet.
Jen vstupte do naší nabídky a vyberte si z mnoha různých tvarů a velikostí plováků, které Vám nabízíme. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, pevných a odolných materiálů a jsou dostupné za velmi výhodných cenových podmínek na našem trhu. Kromě tohoto pomocníka najdete v našem oddělení bazénového příslušenství také kvalitní teploměry, síťky, bazénové vysavače, hadice, kartáče a spoustu dalších pomocníků, které zajisté využijete při péči o Vaše bazénové zařízení.pool5


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in <a href="https://www.aizol.cz/domov/" rel="category tag">Domov</a>