Pořiďte si tažné zařízení a máte po starostech!

Nechce se vám kupovat pro vašeho Tourana nové tažné zařízení, které není běžně z výroby ve vaší výbavě, a přitom byste rádi jeli na dovolenou s přívěsem? Potom bude nejlepším řešením podívat se do nabídky https://www.amsa.cz/Touran-II a vybrat si to pravé, které je zrovna aktuálně k dispozici. Vyřešíte tak problém, že se nevejdete s početnou rodinkou do vozidla. Věci jednoduše potom naložíte do přívěsu a můžete vyrazit do světa. Však i samotný přívěs si můžete zapůjčit v půjčovně jen na určitý počet dní dovolené a vaše dny volna se tím nijak výrazně neprodraží.

Vyberte si ten pravý tažný mechanismus pro potřeby vašeho auta

Vybírat správné tažné zařízení pro vozidla Touran II můžete v naší nabídce, kde podle uvedených parametrů naleznete všechny důležité informace, které budete potřebovat vědět. Dobré je jistě vědět i váhu zatížení, které budete aktuálně potřebovat pro přívěsný vozík, či typ upevnění, protože i tady záleží na tom, co si od převážení věcí budete žádat.

Vertical či bajonet?

V této otázce byste měli mít také jasno, protože typ uchycení je pro tahání přívěsných vozíků maximálně důležitý. Ne každý přívěs je totiž připravený na obě varianty, musíte se tedy zaměřit na přesný technicky vyhovující model přesně pro vaše potřeby a parametry dané výrobcem automobilu.

Máte naprosto jasno ve výběru, ale nemáte čas se do prodejny vypravit?

Potom určitě neváhejte a objednejte si podle katalogu to správné tažné zařízení a firma Geis vám ho dopraví až domů. Cena takové služby je od 125 Kč včetně DPH.

Neumíte si sami tažné zařízení namontovat nebo ani nemáte žádný oblíbený servis, kde vám to udělají?

Potom svěřte tuhle práci smluvním servisům, které jsou na tento úkon přímo připraveni a vybaveni. Seznam jejich adres najdete kromě jiného právě v obsáhlém rejstříku. Vybrat si můžete nejlépe takový servis, který je k vám nejblíže a kde nebudete muset moc dlouho čekat.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>