Pečujte o sebe

Kolik přípravků používáte?
Někdo má rád pečující kosmetiku, další ženy mají raději tu tělovou. Dne o sebe pečují i muži, ale ani muži většinou nepečují o své tělo komplexně a věnují se jen udržování vzhledu. To je zásadní chyba, protože péče o tělo zevnitř je klíčová pro dlouhý věk a kvalitní život bez zdravotních problémů. Jednou ze zásadních složek našeho organismu je kolagen. Poslední dobou se o něm dočtete téměř všude a stal se předmětem propagace několika celebrit. Je to proto, že byly dávno vědecky potvrzeny jeho účinky na lidské zdraví.

kolagen v prášku

Bez něj to nejde
Kolagen je zodpovědný za to, že vypadáme mladě – máme krásné vlasy, pevné nehty, pokožku bez vrásek a hlavně máme zdrav klouby. To všechno je pro nás běžné, protože si naše tělo umí kolagen samo produkovat. Tuto schopnost ale časem ztrácíme, a proto je potřeba kolagen aktivně doplňovat, abychom mohli využívat všechny jeho benefity. Najdete mnoho výrobců, kteří jej nabízí, ale ne všechny značky vám dokážou nabídnout skutečně kvalitní kolagen, který splní co vám slibuje.

stavba pokožky

Jeden z nejlepších kolagenů je Orca collagen, který je nejen skvělý kolagen na vlasy, ale i na pokožku, nehty a samozřejmě i klouby. Nedostatek kolagenu velmi rychle pocítíte, a potom už vám jeho užívání bude málo platné. Je potřeba jej začít pravidelně užívat zhruba okolo 25. roku věku, a užívat jej pravidelně každý den. Náš kolagen je vyrobený z mořských ryb, jde o nativní kolagen, který je vhodný pro muže i ženy. Dodáváme jej v podobě nápoje v sáčku, který si jednoduše smícháte s vodou a můžete jej vypít, nic dalšího není potřeba. Jeho užívání je snadné, příjemné a máte zaručeno, že vám opravdu pomůže udržet vaše tělo v kondici. Neutrácejte za kolageny, u kterých nemáte jistotu původu, ale vsaďte na kvalitu, která je osvědčená. Za skvělou cenu získáte měsíční balení, které můžete díky možnosti členství mít pravidelně doma za lepší cenu a s dopravou zdarma.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/business/" rel="category tag">Business</a>