Obraz vdechne domovu to pravé kouzlo

Není obraz jako obraz. Některý může působit chmurně, jiný dojemně, při pohledu na jiný se vidíme na pláži kdesi v cizině. V závislosti na výši domácího rozpočtu můžeme stěny okrášlit obrazem od nějakého méně známého nebo více známého malíře. Obraz ačkoli je němý vypovídá mnoho. Když nežijeme sami, výběr obrazu je dobré zvážit a poradit se s ostatním členy domácnosti. Ideální je příroda nebo zvířátka, ta se líbí všem.
útulný apartmán

Obraz si můžeme i sami vytvořit

Puzzle je skvělé v tom, že při jeho skládání můžete zapojit i ty nejmenší členy domácnosti. V závislosti na svých schopnostech si můžete vybrat takové s několika málo dílky, nebo ty rozměrnější, o několika tisících dílkách.
Obraz zkrátka vytváří dojem celé domácnosti a neměl by v nikom vyvolávat špatnou náladu. Obraz doma má být stvořen pro potěchu oka. Do každé místnosti se hodí jiný. Do dětského pokoje se hodí obrazy zvířátek do obývacího pokoje je skvělá příroda.

Vytvořte obraz společně

Plátno je k dostání v mnoha hobby prodejnách. Nic nebrání tomu zkusit si obraz vytvořit sami s rodinou. Co na tom že neumíte malovat je to společné dílo které rodinu stmeluje a bude připomínat že jsme rodina která drží při sobě.
větrný mlýn
Není obraz jako obraz. Při jeho výběru bychom měli posuzovat hlavně to, aby se nám i ostatním členům rodiny líbil. Inspirovat se můžeme návštěvou galerie, prohlídkou internetu. Je mnoho začínajících a neznámých umělců které nabízejí opravdu zajímavé kousky. V tomto případě je dobré pátrat, zda v okolí není nějaká akce na podporu mladých umělců kde se dá obraz zakoupit. Nabídka je pestrá a na své si přijdou všichni, kdo nemají rádi tuctové věci. Je skvělé koupit si nějakou věc za kterou je příběh, obraz tím rázem dostane nový rozměr.
Nestačí pak nic víc, než jen vybírat kam obraz umístíme. Bude to obývací pokoj, ložnice, kuchyně nebo chodba?

Posted in Nezařazené