Moderní dětské povlečení do velké postele


Ať už máte doma kluka nebo holku, kteří už spí ve velké posteli, určitě nepohrdnou nějakým pěkným dětským povlečením. A jaké vybrat? V nabídce se najde i něco pro ty, kteří už nestojí o kreslené postavičky z animovaných pohádek i hokejových povlečení. Sáhněte po některém z několika desítek motivů z nabídky a zpříjemněte vašim ratolestem jejich sny.

nhl-hokejove-povleceni-washington-capitals-white

NĚCO PRO VELKÉ KLUKY
Klukům, kteří už se cítí jako velcí chlapáci jistě udělá radost povlečení třeba s motivy pestrobarevných číslic na bílém podkladu. Tyto obrázky potěší předškoláky i školáky a nejen kluky. Určitě udělá radost i některým holčičkám. Před usnutím tak nemusí počítat ovečky, ale mohou si klidně procvičovat matematiku se zábavnými čísly na přikrývce a polštáři.
Větší kluci, kteří už rádi poslouchají hudbu budou nadšeni z povlečení v hudebním stylu. Jsou na něm vyobrazeny sluchátka a hudební nástroje v kombinaci s různými nápisy. Díky tomuto modernímu designu už se budou ve svých pokojíčcích cítit jako dospěláci.

prodlouzena-prikryvka-luxus-plus-140x220cm-letni-495g

NĚCO PRO VELKÉ HOLKY
Děvčátka určitě v jejich postelích potěší motiv drobounkých barevných motýlků. Stačí jen trocha fantazie a motýlci se vesele rozlétnou po celém pokojíčku. To se to bude spinkat.
Krásný vzhled má také motiv ve stylu Paříže, který kromě malých Eiffelových věží vyobrazuje také létající balóny a malé tanečnice. Z tohoto vzhledu povlečení budou nadšené malé i větší holčičky, které rádi tančí. Mohou se tak ve svých snech proměnit v baletky a protancovat se k příjemnému a pohodlnému spánku. Malé princezny se tak budou ve svém pokojíčku cítit jako v království.
V nabídce na vaše ratolesti čeká spoustu dalších motivů a moderních designů, které jsou vhodné od nejmenších dětí až po ty odrostlejší. Na své si tak přijdou děti školkou povinné i puberťáci. I jim se určitě trefíte do noty, pokud sáhnete po některém ze zajímavých motivů a barev.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>