Jaký bude trend obočí v roce 2021?

Pamatujete si doby, kdy bylo trendy velice jemné, precizně vytrhané a vytvarované obočí? Některé obočí ani nemělo s chloupky nic společného. Bylo zkrátka úplně vyholené a malované tužkou. Dnes si pravděpodobně říkáte, jak bylo něco takového vůbec možné?

Stejně tak byly v „kurzu“ slečny, které měly padesát kilo i s postelí. Bokovky jim padaly z kostlivé pánve a po pořádné zadnici ani památky.

Dnes je vše jinak. Tak jako v oděvním módním průmyslu, také v kosmetickém průmyslu dochází neustále ke změnám. Doby matného make-upu a tenkých očních linek jsou také ty tam.

beautiful-2314_960_720

Rodina Jenner – Kardashianových udala dnešním trendům první krok, který pak následovalo miliony dívek. Jejich výrazné křivky, které nebyly vždy naděleny od přírody, tak zadaly trend děvčatům s větším pozadím, boky či prsy. Konečně došlo také na plnoštíhlá děvčata, která se mohou cítit sebevědomě ve svém vlastním těle. Kdo by se v době vyzáblých modelek nadál, že jednou bude trendy chirurgické zvětšování zadnice? Já tedy ne. Stejně tak, jako větší a výraznější ženská těla, je v kurzu výraznější obočí a řasy.

beautiful-1869801_960_720

Stejné je to s trendem obočí. Na začátku roku 2016 se vracel trend výraznějšího obočí. Obočí a la Brežněv potom přišlo v roce 2018, kdy si slečny nechávaly nejen obočí tetovat, ale také transplantovat, aby měly pořádně husté obočí. Dnešní „feathered brow“ trend připomíná jakýsi rozcuch nad očima, kterého dívky pomocí laminace obočí dosahují. Kam nás budoucí trendy zavedou, uvidíme již brzy. Předpokládá se stále velký objem chloupků, který bude připomínat spíše nezorganizovaný nahodilý tvar než perfektně upravené stínování. Jedním z možných trendů je také bělení chloupků. Ať tak, či tak, budete potřebovat pořádný objem a hustotu obočí. Pokud vám geneticky nebylo dáno husté obočí, vyzkoušejte sérum na růst obočí, kterým docílíte perfektní výsledky – tedy hustší, tmavší a delší chloupky na místě, kde se dřív nevyskytovaly.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/produkty/" rel="category tag">Produkty</a>