Hypotéka na rekonstrukci

Získali jste starou neudržovanou nemovitost po babičce, a protože bydlíte v pronajatém bytě, nebudete ji chtít prodat – rádi byste ji zrekonstruovali, neboť ve sto let starých domech obvykle není vybavení odpovídající standardům 21. století, a zřídili si tam svůj nový domov. Ale jak na to, když naspořeno máte jen pár korun, protože za současné bydlení v podnájmu platíte celé roky až nehoráznou sumu, hotovost žádná, příjmy nevysoké, nějakou půjčku už máte, a nevlastníte žádnou jinou nemovitost?

I vaše situace má však řešení, a to navíc není vůbec nijak složité. Nevěříte? Pojďme se tedy společně podívat, jak je možné získat hypotéku na rekonstrukci nemovitosti i ve vaší finanční situaci.

mortgage-4137485_960_720

V bance většina žadatelů, kteří se nacházejí v podobné situaci jako vy, zpravidla neuspěje. Jak tedy na to? Kde tedy sehnat dostatek finančních prostředků k provedení takových úprav na svém domku, abyste v něm mohli dobře žít vy i vaše děti?

Pro tyto případy jsou tu nebankovní společnosti, které často vypomohou i těm osobám, jimž hrozí, anebo již probíhá exekuce a jsou zapsány v registrech dlužníků.

house-4326632_960_720

Získat u nebankovního domu hypotéku na rekonstrukci nemovitosti je většinou poměrně snadné. Naše společnost přistupuje ke každému klientovi individuálně, a jestliže se pro nás rozhodnete, tak vyplníte online dotazník, zašlete ke znaleckému posudku snímky nemovitosti, kterou jste schopni dát do zástavy – nemusí to být jen ta vaše rekonstruovaná nemovitost, neboť u ní se dá očekávat nízký odhad – ale záruku mohou svou nemovitostí poskytnout i jiní majitelé, třeba rodiče. Až se dovíte výši úvěru, doložíte všechny potřebné doklady, podepíšete smlouvu a můžete se pustit do práce. Vždy je cenově výhodnější si část prací provádět svépomocí a jen ty nejodbornější činnosti nechat na profesionálech.

Druhou možností zajištění úvěru je spoludlužník.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/ekonomika/" rel="category tag">Ekonomika</a>