Erotické masáže jsou vhodné i pro páry

Odhodíte stud – jestliže se milenecký či manželský pár odhodlá absolvovat erotickou masáž pro páry, je to nádherná výzva pro oba aktéry i samotnou masérku. Partneři tím pádem nic před sebou ani netají, ani neskrývají, a mohou popustit uzdu své fantazii a zároveň zapracovat na své nesnášenlivosti, žárlivosti a popudlivosti. V tu chvíli jdou majetnické sklony stranou, každý tam vystupuje sám za sebe, a jestliže to zvládnete, může být rozproudění sexuální energie nádherným a jedinečným prožitkem. Nechte se tedy unášet pouze na vlnách rozkoše, vnímejte touhy a potřeby vašeho těla a vaší nesmrtelné duše tak, jak si to přejete právě vy, a volte podle toho proceduru, co vám nejvíce vyhovuje.

manželský pár

Můžete si vybrat buď dvě masérky (pro každého zvlášť, nebo s prostřídáním), anebo jednu masérku společnou, případně pro ženské páry zkušeného a pohledného, svalnatého a štíhlého maséra.

žena na klíně

Lávové kameny – můžeme vřele tuto techniku doporučit zejména tam, kde je ve hře stud, nějaká dogmata, negativní myšlenky či sklony k úzkostem a depresím. Lávové kameny pomohou rozvířit energii v čakrách a navrátit její přirozený tok. Je to skvělá předehra před vyšší úrovní masérských technik.

Body-to-body – nechte masérku či maséra přitisknout a spočinout co největší plochou jeho obnaženého těla, v jeho přirozené kráse na těle vašem, tak, kde vám to dělá dobře, na stehnech, hýždích, břiše či zádech a užívejte si dokonalé splynutí těl i duší. Je to ten nejintimnější způsob, jak být k sobě nablízku.

Footjob – docela nenápadná a pro někoho příliš fetišistická procedura, ovšem nezapomínejme, že chodidla jsou obrazem celého těla, pomocí reflexních plošek tak máme kontakt se všemi tělesnými orgány a bude-li vám svými smyslnými růžovými a měkkoučkými ploskami přejíždět po erotogenních zónách, budete stoupat k nebesům.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/business/" rel="category tag">Business</a>