Dovolená pro mě

Taky patříte k těm lidem, kteří si bez dovolené neumí představit vůbec život? Já sama bych tomu docela i věřila, protože já patřím k těm, co milují dovolené. Bez dovolené bych nemohla ani fungovat, natož se třeba na něco nějak soustředit. Bez pořádné dovolené nefunguji a jsem ráda, když si dovolenou mohu v klidu někde užít. A víte, kde nejraději trávím dovolenou? Asi tam, kde ostatní. někde v teple u moře a u bílého teplého písku. Samozřejmě, že se to někdy nepodaří. Já si totiž pamatuji případ, kdy jsem si zakoupila jeden zájezd, abych si pořádně užila měsíční dovolenou. Cestovní kancelář slibovala úplnou krásnu a relax na dovolené. A to jsem přesně potřebovala. Přítel mě podvedl, tak jsem potřebovala pohladit ego a srovnat si myšlenky.

Bez dovolené nemůžu být.

A tak jsem se moc těšila. Ovšem pravda ale byla poněkud jiná. A to opravdu moc jiná, než jsem si představovala. A musím říct, že sem byla naprosto v šoku. To, co jsme viděla mě naprosto skoro paralyzovalo. Když jsme přijela na slíbený hotel, tak mě čekal šok. Matrace byla špinavá a podlaha taky. A to nechtějte, abych mluvila o toaletě nebo sprše. Tohle jsme si tedy nezaplatila!

Dovolenou si užívám.

 Tohle má být moje vysněná dovolená, abych se uklidnila? Tak to tedy ne. Ihned jsme si šla stěžovat, protože tohle prostě nechci. Dala jsme tolik peněz za krásnou dovolenou, kde jsme měla mát samozřejmě čisto na hotelu. Ale skutek utek a já byla hodně naštvaná. Tímto bych taky chtěla všem dát najevo, že ne všechno může být dokonalé. I když máte slíbenou skvělou a pěknou dovolenou, tak to taky samozřejmě ani být nemusí. A já vám samozřejmě přeji v životě to nejlepší a ať máte skvělou dovolenou. Já bych si přála, abych mohla na dovolenou jezdit tak pětkrát ročně, jenže moje finance mi to bohužel neumožní. I když bych možná čas měla, ale bohužel to nejde. A tak si musím vystačit jen s dokumenty v televizi. 

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/dovolena/" rel="category tag">Dovolená</a>