Dovolená plná odpočinku


Každý z nás si chce při své dovolené odpočnout a trošku vydechnout od běžného dne. Co by to taky bylo za dovolenou, kdyby člověk dřel jako v práci. Pokud vážně hledáte odpočinek a pohodu, kterou si užijete, zkuste zavítat do Lednice, která leží v Jihomoravském kraji. Zaručeně se Vám zde zalíbí a jen těžko toto překrásné místo budete opouštět.

ubytování (2)

Lednice patří k vyhledávaným destinacím, kde si na svoje přijdou jak sportovci, tak líní povaleči. V okolí Lednice se nachází spousta památek, cyklistických a pěších tras, které zaručeně stojí k vidění. Kola si zde samozřejmě můžete za mírný poplatek vypůjčit. Mimo to zde můžete také využít tenisové kurty, venkovní bazén, či ping- pong. Pro zdatnější jedince je zde možnost výšlapů na vrchy hor, kterých je v okolí velké množství. Pokud vyrazíte z dětmi, můžete se těšit na projížďky na koních, či plavby na loďkách, které určitě ohromí i zamilované páry.

ubytování

Pro lidi, kteří dávají přednost odpočinku, určitě nadchne privátní wellness, který je plně vybavený, tak aby vyhovoval i nejnáročnějším hostům. Můžete se těšit na masáže, zábaly, ale také vířivku, či saunu. Hotel nabízí také pobytové balíčky, které jsou přímo stavěny na míru zákazníka. Mimo to je tu také restaurace, ve které se podávají speciality šéf kuchařů. Můžete se rozhodnout pro zahradní restauraci, nebo si můžete pochutnat na pizze.

Samozřejmostí je wifi po celém hotelu zdarma a parkování přímo u hotelu. Kdo doma nechce nechat své mazlíčky, určitě ocení, že je může vzít sebou, samozřejmě však za příplatek. Dále se můžete těšit na profesionální a ochotný personál, který Vám vždy poradí, ať už se bude jednat o památky v okolí, či něco jiného.

Pokud tedy stále nevíte, kam se letos vydat, vsaďte na osvědčenou klasiku, kterou navštěvují zahraniční a místní turisté. Zaručeně nebudete litovat a Lednické ubytování se Vám bude určitě líbit.

Posted in <a href="https://www.aizol.cz/business/" rel="category tag">Business</a>