Banka vám neschválila hypotéku?

Protože jste byli v minulosti v registru dlužníků? Na koho se nyní obrátit? Nebankovní hypotéka bez registru může být uzavřená, i když jste byli v registru. Také nebude nikoho při uzavření půjčky zajímat, jak máte vysoký plat, stačí jen zjištění, že jste schopni půjčené peníze splácet. Jen je zde ještě jedna věc, a to, že ze zákona musíte u hypoték ručit nemovitostí. To se obě společnosti, tedy bankovní i nebankovní kryjí pro případ, že byste přestali půjčku splácet. A pokud nemáte vhodnou nemovitost, například pozemek, nebo chatu, může svou nemovitostí ručit osoba třetí, například někdo z rodinných příslušníků, nebo z dobrých přátel.
Vysněný dům
Za odhad nemovitosti samozřejmě neplatíte. Nemusíte mít také obavy, že bankovní nebo nebankovní společnost má hlavní zájem se nemovitosti zmocnit. To je až úplně poslední věc, že by společnost, které dlužíte peníze na splátkách, toto využila. Ještě předtím zde bude snaha, aby splátky byly obnovené. A potom, pokud nepomůže ani v některých případech odklad splátek, snaží se bankovní i nebankovní společnosti, aby si příjemce půjčky nemovitost prodal sám a svůj dluh vyrovnal. Vše je pod dohledem České národní banky, která dohlíží na dodržování zákonných pravidel.
Půjčené peníze
Také je zde možnost půjčené peníze předčasně splatit a to bez pokut. Navíc, může být tato půjčka dlouhodobá, doba splatnosti dokonce až třicet let. Pokud tedy chcete koupit stavební pozemek, asi byste neměli váhat. Těch totiž není až tak hodně, ale pokud se naskytne příležitost koupě pozemku v lukrativním místě, můžete požádat o rychlou nebankovní hypotéku bez registru. Bude skutečně rychlá a je zde možnost, že předhoníte další možné kupce. Ale nebankovní společnost vám může pomoci také v jiných případech. Je bez registru, takže se pomocí její hypotéky můžete zbavit hrozící exekuce či nevýhodné půjčky nebo zástavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in <a href="https://www.aizol.cz/ekonomika/" rel="category tag">Ekonomika</a>