Adrenalinová zábava jménem Laser Game

Vášeň hráčů pochopitelně neustávala a naopak vzrůstala, až se na trhu objevil první paintball. Tato zábava se rychle šířila, střílelo se zejména v uzavřených objektech a speciálních terénech, ovšem Paintball je náročný na vybavení a na dostatečné zabezpečení hráčů před možným úrazem.

skupina

A pak přišly laserové kanóny

Na Paintball navázaly tzv. Laser game. Jedná se o čtvrthodinu adrenalinového zážitku v potemnělé kobce, která připomíná virtuální arény z 90. let. Jestliže je virtuální prostředí skutečně propracováno, zážitek to může být přímo fascinující. Aréna se rozprostírá na ploše zhruba 350 – 500 čtverečních metrů a za dveřmi, které někdy mohou připomínat hvězdné války, se před vámi otevře labyrint plný nástrah a nepřátel. Arény mohou být laděny do různých typů prostředí, buď je to vesmírná stanice, nebo džungle, anebo jeskynní labyrint, či lesní porost. Hra je určena pro týmové hráče, neztratí se v ní ovšem ani jednotlivci.

IMG_8139

Speciální IR diody

Princip boje s laserovým kanónem spočívá v tom, že zbraně vysílají infračervené paprsky. Hráči mívají na sobě vesty, které každý zásah cizí zbraní zaznamenají, a pomocí Wi-Fi signálu jej přenesou do počítače, kde se to promítne na vašem skóre. Ke hře se využívají speciální vysílací IR diody, jejichž paprsky jsou pochopitelně neškodné vůči lidskému zdraví, tudíž nejste ohroženi tak, jako při paintballu.
Provozovatelé této služby doporučují lehký sportovní oděv, a především vhodnou pevnou a stabilní neklouzavou obuv. Výhodou může být i maskovací oblečení, např. tmavé tričko a kalhoty ve stylu příslušné arény. Každá Laser Game herna je vybavena klimatizací, jsou tu k dispozici šatny a sprchy. Hru provází i působivá hudba. Pro začátečníky se doporučují jednodušší módy, pokročilí hráči často organizují pravidelné turnaje a vyžívají se v náročných podmínkách virtuálního bludiště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in <a href="https://www.aizol.cz/business/" rel="category tag">Business</a>