Finance, které byste mohli potřebovat


Bankovní poplatky
I přesto, že je v dnešní době na trhu velké množství bank s různými bankovními poplatky, lidé zůstávají věrní své bance s vysokými poplatky. Většinou je to způsobenou málo informacemi při zřizování účtu. Poplatky za vedení účtu, za vklad nebo za výběr působí ve srovnání se situací v zahraničí někdy až absurdně. Banky si jsou však věrností svých klientů jistí a měnit ceny zatím nehodlají. Na druhou stranu však existuje velké množství bank, které nabízejí velmi nízké až nulové poplatky za vedení účtu. A to je dobrá zpráva. Zkuste zjistit jaké jsou Vaše měsíční výdaje za poplatky a kolik byste na nich mohli ušetřit. Výsledek Vás možná šokuje, někdy může jít i o tisíce.
vysypané prasátko
Opravdu to potřebujeme?
Každý den na nás čeká spoustu lákavých nabídek a někdy je jim opravdu těžké odolat. Mám si dát předraženou ranní kávu ve značkovém kelímku nebo oběd v oblíbeném fast foodu? Mám si dojít na solárium, aby mi to více slušelo? Měla bych koupit svému dítku tu značkovou bundu? To je jen pár příkladů z běžného života. Je jen na Vás zjistit co je pro Vás prioritou a co už jen nadbytečný luxus. Občas si dopřát něco nadstandartního a udělat si radost, na tom není nic špatného. Otázka je ale – Jak často to potřebuji?
výběr z bankomatu
Přeplněná lednice
Také se Vám stává, že máte ledničku přeplněnou k prasknutí a ani nevíte co v ní máte? Ve většině případů pak 20 % jídla skončí v koši, protože ho nestihnete ani zkonzumovat. Možná by stálo za zkoušku napsat si doma seznam potravin, které opravdu potřebujeme. Až si nákup doma vyskládáte do lednice, budete mít i lepší pocit a hlavně přehled. Zásadně nechoďte nakupovat hladový a nekupujte zboží v akcích ve velkém množství. S největší pravděpodobností byste tolik potravin nestihli sníst do doby trvanlivosti. Budete překvapení, kolik peněz Vám najednou bude přebývat ve Vaší peněžence. Můžou to být finance, které byste mohli potřebovat.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené